Informacje o sklepie Honda

Elektro-Automatyka s.c. właściciel sklepu internetowego ehonda.net.pl jest autoryzowanym Dilerem firmy Aries Power Equipment Sp. z o.o. dystrybutora maszyn i urządzeń HONDA w Polsce. Informację o autoryzowanych partnerach firmy Honda można sprawdzić na oficjalnej stronie Hondy.
 

Kupując na naszej stronie internetowej mają państwo pewność otrzymania produktu zgodnego z opisem i w 100% oryginalnego.

Często kopiowane, nigdy dorównane.

Od wielu lat fałszerze intensywnie zajmują się kopiowaniem silników i urządzeń marki Honda, używając do tego celu kolorystyki, design'u, logotypów i oznaczeń Honda, a nawet kopiując foldery i instrukcje obsługi. Honda nieprzerwanie podejmuje wysiłki w walce z nieudolnym naśladownictwem fałszerzy, by eliminować z rynku przypadki oszustw oraz chronić swoich klientów – aktualnych i potencjalnych przed naciągaczami sprzedającymi fałszywie oznakowane urządzenia i maszyny.

Jedynym wiarygodnym miejscem zakupu maszyn i urządzeń Honda w Polsce jest zakup w autoryzowanym sklepie HONDA, a wszystkie maszyny, urządzenia, materiały eksploatacyjne i części zamienne są dostarczane w oryginalnych opakowaniach z właściwymi oznaczeniami. Wszelkie inne propozycje sprzedaży maszyn i urządzeń Honda po bardzo atrakcyjnej cenie, zwłaszcza w miejscach przypadkowych typu parking przed centrum handlowym, powinny budzić wątpliwości, a wręcz podejrzenia.

Dlaczego fałszywe produkty są tańsze od oryginalnych?
Przede wszystkim dlatego, że cechuje je zdecydowanie niższa jakość. Powstają z materiałów niewiadomego pochodzenia. Często są zlepkiem przeróżnych podzespołów roboczych oraz części pozyskiwanych z nieokreślonych źródeł i montowanych bez zachowania jakichkolwiek standardów technicznych.

Każda maszyna i urządzenie Honda powstaje w wyniku wieloletnich, zaawansowanych badań i testów technicznych. Stanowi bardzo precyzyjną koncepcję licznego zespołu inżynierów obejmująca jakość i nowoczesność całego procesu technicznego i produkcyjnego powiązaną z przeznaczeniem maszyny. Wszystkie, nawet najmniejsze, podzespoły robocze są produkowane według bardzo rygorystycznych japońskich norm jakości, sprawdzone i przetestowane przez Honda. Dlatego produkty Honda słyną w świecie z niezawodności, wydajności, wydłużonego okresu żywotności i przyjaznych dla otoczenia parametrów, jak np. niski poziom emisji spalin i cicha praca. W 2012 r. Honda została wyróżniona przez firmę doradczą INTERBRAND ZINTZMEYER & LUX na 3. miejscu wśród najbardziej ekologicznych firm na świecie.
Dodatkowo, producenci fałszywek nie ponoszą kosztów związanych z badaniami i rozwojem i, certyfikacją ani dystrybucją. Nie zapewniają profesjonalnej gwarancji ani obsługi posprzedażowej, przede wszystkim -serwisu i części zamiennych, ponieważ nie mają swoich sieci dilerskich i serwisowych. Podróbki z reguły sprzedawane są bez opakowań, zaś marketing fałszerzy  jest oparty na renomie oryginałów i naiwności ludzi.
 

Produkty klasy Premium
Wybierz kultową markę Honda. Uważaj na podróbki - kupuj tylko u autoryzowanego dilera Honda!
Wyjątkowa jakość i trwałość
Potwierdzona gwarancją nawet do 5 lat. Ciesz się nowym urządzeniem Honda przez długie lata.
Unikalna Japońska technologia
Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne jakich nie znajdziesz u innych firm.
RATY 0%